PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ

OLTA BAYRAK FLAMA YELKEN

Olta bayrak Yurt içi kargo ile kapıda ödeme ile kargo kdv faturalı toplam 100 tl ye gelmektedir.En az 2 adet sipariş verilmesi gerekmektedir.

bayrak, olta bayrak, flama, plaj, kapı, direk, bayraklar

olta bayraklar
bayrak, olta, flama, plaj bayrağı

Cam elyafı ve kompozit malzemeden üretilen Beach Flag esnek, dayanıklı ve çok hafiftir. Rüzgarla birlikte 360 derece dönerek dikkatleri üzerine çekmektedir. Özel montaj ayağı kum ve toprak zeminlere kolayca kurulmasını sağlamaktadır. Uygulanan baskı tek yüzeyde de oluşarak Beach Flag in görselliğini arttırır. Beach Flag dış mekan uygulamalarda kullanıldığı gibi tabanını değiştirerek iç mekanda da kullanılır.

Aynı zamanda Plaj Bayrak, Olta Bayrak, Yelken Bayrak, Beach Flag ve Vertikal Bayrak olarak ta adlandırılır.

standart boyutları komple yükseklik 400cm, bez baskı 70x30

0cm, alt duba çapı 50cm

 
More Info

Stand İmalatı

Proje Mühendislik Kendi Bünyesinde Ahşap,Metal,Pleksi Stand İmalatları Yapmaktadır.Firmamız Atölyelerinde Üretilen Standlar Garantimiz Altındadır.İstenilen Tüm stand çeşitleri tarafımızca tasarımı yapılıp numune oluşturulup onayınız halinde toplu üretimi yapılmaktadır.

Display Stand

Firmamız 5mt Dijital Baskı makinamız sayesinde örümcek stand,örümcek masa,rollup,xbanner ve tüm dijital baskı gerektiren hazır display stand çeşitlerinin imalatlarını yapmaktadır.Üretilen tüm display stand çeşitleri firmamız özel garantisi altındadır.Display standlar için firmamızdan keşif ve montaj desteği alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı Çeşitleri Dış mekan ve iç mekan olarak iki çeşittir.Çeşitlerine göre de dijital baskı yapılan kağıt-kumaş veya brandanın kalitesine göre de fiyatlar değişir.Sizde işyerinize veya toplu promosyon amaçlı işyerlerine yapacağınız çalışmalarınızda uygun ve kaliteli malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri Sizin Talebinize bağlı olarak Kayan yazı,kutu harf tabelalar,yaz sil neon tabela,totem tabela,gravür tabela,neon tabela ve daha birçok tabela çeşidini üretim ve imalatını yapmaktayız.Firmamız profesyonel ekibi ile keşif montaj ve montaj sonrası hizmetleri devam etmektedir.Tabela çeşitlerimiz firmamız garantisi altındadır.

 

Şuanda 7 konuk çevrimiçi